Zafinancujeme i tvůj projekt :-)

Nejnovější články

Mládež kraji 2021 - spuštěno!

22. 2. 2021
vlnova

A po roce Vánoce a pak Nový rok a hned chvilku po té... SPUŠTĚNÍ SKVĚLÉHO PROJEKTU MLÁDEŽ KRAJI!

Ano, ano, už je to tady! Letos jsme ponechali finanční laťku na stejné částce jako loni a můžete žádat na váš projekt od 5 do 40 tisíc! Máte v plánu udělat herní workshop jako kluci od deskovek loni? Nebo koncert při kterém by se dalo vybrat třeba i na něco bohulibého? A co třeba vybudovat nové hřiště, jako holky z Vochova?

Tři boží projekty se chýlí do konce!

23. 9. 2020
vlnova

Dva projekty ze tří už jsou za námi a poslední už se pomalu chýlí do zdárného konce. A co letož mládež v našem kraji vymyslela?

1, Komunitní zahrada ve Vochově

2, Deskové odpoledne 

3, Mám zdravé nohy?

Úvodní seminář k mládeži kraji - 28. dubna od 10 h

24. 4. 2020
vlnova

Vzhledem k novým mírnějším opatřením a toho, abychom vás doopravdy viděli, jsme se rozhodli připravit úvodní seminář pro mládež kraji na úterý ve Skupovce (Skupova 4). Předpokládáme, že bude trvat kolem 2-3 hodiny, kdy vám vysvětlíme co a jak :).

S sebou si vezměte určitě počítač, abyste mohli zpracovat formulář pro váš projekt. Připravte si také přibližný harmonogram či cenový rozsah.

Pokud by se nikdo nemohl zúčastnit, dejte mi vědět. Bára - 605 889 250

NOVINKA: Online týdenní seminář

6. 4. 2020
vlnova

Pomalu se nám kupí vaše skvělé nápady na projekty. Co je ale nyní s otazníkem, je víkend ve Skupovce, kde jsme měli projekty navzájem prezentovat a vyšperkovávat. Pokud totiž budou platit stejná pravidla pro scházení, víkend se nebude moci uskutečnit. Zrušit ale Mládež v kraji na rok 2020 nechceme a proto přicházíme s řešením.

Registrace na rok 2020 SPUŠTĚNA

31. 1. 2020
vlnova

Víme, že jste se nemohli dočkat, ale už je to tu. Letos jsme posunuli finanční laťku a tak můžete žádat na váš projekt od 5 do 40 tisíc! A za to už se dá opravdu udělat skoro díra do světa :) Jaké jsou podmínky? Vše se můžete dozvědět v sekci "jak žádat", ale ve zkratce jde o následující:

Inspirace na projekty v dalších krajích

31. 1. 2020
vlnova

Mládež kraji funguje v Plzeňskem kraji teprve druhým rokem, ale v jiných krajích už funguje např. pátým rokem. Mrkněte se určitě na stránky Vysočiny či Jižních Čech a inspirujte se, co všechno lze v rámci tohoto programu vytvořit :)