Zafinancujeme i tvůj projekt :-)

Nejnovější články

Registrace na rok 2020 SPUŠTĚNA

31. 1. 2020
vlnova

Víme, že jste se nemohli dočkat, ale už je to tu. Letos jsme posunuli finanční laťku a tak můžete žádat na váš projekt od 5 do 40 tisíc! A za to už se dá opravdu udělat skoro díra do světa :) Jaké jsou podmínky? Vše se můžete dozvědět v sekci "jak žádat", ale ve zkratce jde o následující:

Inspirace na projekty v dalších krajích

31. 1. 2020
vlnova

Mládež kraji funguje v Plzeňskem kraji teprve druhým rokem, ale v jiných krajích už funguje např. pátým rokem. Mrkněte se určitě na stránky Vysočiny či Jižních Čech a inspirujte se, co všechno lze v rámci tohoto programu vytvořit :)

Procházka s Karkulkou do kouzelné zahrady 2019

20. 1. 2020
vlnova

4. září jsme uspořádali akci pro děti: s Karkulkou do Luftovky. Vyrazili jsme jako babička a Karkulka s asi 100 účastníky od volnočasového centra Skupovka po značkách a došli do kouzelné Luftovy zahrady, která je jen 1,5 km daleko. Na místě jsme pro děti a rodiče připravili oheň na opékání buřtů a drobné občerstvení a také úkoly v podobě skákání přes lano, házení balonků příšeře, vyrábění čelenek nebo skládání obrázků. Počasí se vydařilo na jedničku a celá akce byla velmi povedená. Dětem se ani při zavírání zahrady nechtělo domů :). Budeme moc rádi, pokud budeme moct akci zopakovat.

Projekty z roku 2019

18. 1. 2020
vlnova

V roce 2019 jsme se rozhodli zapojit poprvé do projektu Mládež kraji. Nestihli jsme pořádně ani rozjet propagaci a už jsme nasbírali 7 projektů, přičemč 6 z nich se realizovalo. Přispěli jsem od 5 do 30 tisíc a doufáme, že v příštím roce laťku opět zvedneme. Ať už tu finanční tak i množstvím projektů. Mrkněte na 5 projektů, které se podařili a inspirujte se na příští rok :)